Český výrobce oken a dveří

CZ DE
Nezávazná kalkulace
volejte zdarma800 888 028
Menu

Sítě proti hmyzu

Okenní sítě

Tento systém je určen pro použití s plastovými okny, kde není přístup pro montáž zvenčí. Síť je uchycena otočnými háčky za hranu oken. Sítě proti hmyzu s límcem jsou určeny pro použití do plastových oken. Rám je opatřen límcem, který dokonale přilne k rámu okna. Tím je dosaženo lepšího vzhledu sítě a její větší těsnosti. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly.

Síťovina je dodávána v šedé (popř. černé) barvě a na okně je prakticky neviditelná. Rám je vyroben z extrudovaného hliníku a je povrchově chráněn vypalovacím lakem. Může být dodán v barvě bílé, hnědé, okru, antracitu a zlatém dubu. Montáž sítě je možno provádět z interiéru za pomoci plastových (popř. plechových) otočných háčků.

Dveřní sítě

Ochrana proti hmyzu a komárům v místech dveří je řešena pomocí dveřních sítí. Ty jsou vyrobeny z dostatečně silného extrudovaného hliníkového profilu.

Dveře jsou opatřeny panty popř. samozavíracími panty a okopovou či středovou lištou které jsou 60mm. Šířka rámu činí 41 mm.

Díky spojení profilů pomocí vnitřních rohů je vyloučeno žloutnutí PVC plastových spojovacích rohů bílých dveřních sítí.

Základní barvy

Náš tip
bílá
bílá
hnědá
hnědá
okr
okr
antracit
antracit

Imitace

sorento balsamico
sorento balsamico
tmavý dub
tmavý dub
nevada
nevada
přírodní dub
přírodní dub
sierra
sierra
douglas
douglas
Náš tip
ořech
ořech
zlatý dub
zlatý dub
oregon
oregon
sapeli mahagon
sapeli mahagon
cherry amaretto
cherry amaretto