Plastová okna,plastové dveře, hliníková okna, hliníkové dveře - AZ OKNA a.s.
Plastová okna LUXUS 8000

AZ OKNA a.s. - certifikát ISO 9001 AZ OKNA a.s. - certifikát ISO 14001

AZ OKNA a.s. - mapa

AZ OKNA a.s.
Kollárova 1693
698 01 Veselí nad Moravou

telefon: 800 888 028
recepce: 518 344 642

Přihlášení k zakázce
Vstup pro registrované
jméno
heslo
 
Počítadlo www.azokna.cz
Právě se nacházíte: Hlavní stránka / Novinka

aluplast

NENECHTE SE ZMÁST

AZ OKNA a.s. - Váš spolehlivý výrobce oken a dveří

Naše firma patří mezi oficiální partnery společnosti aluplast GmbH v České republice.

Naši důvěryhodnost si můžete sami prověřit před zakoupením výrobků. Nabízíme Vám návštěvu v naší společnosti, spojenou s prohlídkou výroby a vzorkové prodejny.

Na našem trhu je mnoho firem, které nejsou výrobními ani obchodními partnery společnosti aluplast GmbH v České republice a přitom používají u svých výrobků/oken a dveří obchodní značku "aluplast".

Žádný z těchto subjektů není výrobcem oken v České republice, ale je pouze prodejcem oken a dveří, které mají ve většině případů původ mimo území České republiky.

Tímto chceme upozornit zákazníky, že je potřebné si ověřit skutečného výrobce nebo obchodníka, jakož i původ polotovarů, ze kterých se Vám nabízená okna vyrábí. Předejdete tak možným potížím, případně škodám, při nákupu tohoto zboží. Na trhu je spousta společností nabízejících výrobky, jejichž původ není zaručený.

Kvalitní společnost poskytuje na svoje výrobky a suroviny certifikáty. Naše společnost má osvědčení ze státní zkušebny a také ISO9001 a ISO14001.

Chcete-li si být jistí, že Vaše okna budou/byla vyrobena v České republice, navštivte seznam partnerů na webové stránce www.aluplastcz.cz a klikněte na "Naši partneři v ČR".

Stavební firma AZ HOLDING | Výpočetní technika AZpocitace.cz | Další odkazy | webdesign by MYLEE Design (c) 2006-2012 | admin