Plastová okna,plastové dveře, hliníková okna, hliníkové dveře - AZ OKNA a.s.
Plastová okna LUXUS 8000

AZ OKNA a.s. - certifikát ISO 9001 AZ OKNA a.s. - certifikát ISO 14001

AZ OKNA a.s. - mapa

AZ OKNA a.s.
Kollárova 1693
698 01 Veselí nad Moravou

telefon: 800 888 028
recepce: 518 344 642

Přihlášení k zakázce
Vstup pro registrované
jméno
heslo
 
Počítadlo www.azokna.cz
Právě se nacházíte: Hlavní stránka / Automatické dveře

Automatické dveře

Typ STARDOR

Automatické lineárně posuvné dveře STARDOR jsou spolehlivým a účelným řešením pro klasickou linii vstupů. Díky decentnímu a kompaktnímu vzhledu pohonů TORMAX, řadě možností povrchové úpravy dveřních profilů a výplní dveřních křídel se automatické lineárně posuvné dveře s pohony TORMAX hodí pro každý typ architektury budov.

Ať už hledáte diskrétní vchod do průmyslové haly nebo reprezentativní vstup do firemního sídla, STARDOR je tím správným řešením.

Pro více informací o dveřích STARDOR klikněte zde

Stardor

Typ PICDOR

Automatické úhlové dveře PICDOR jsou netradičním a přesto praktickým řešením vstupních částí budov. Jsou nabízeny v úhlech od 90 do 135 stupňů. PICDOR to jsou osobité a elegantní automatické dveře nejvyšší kvality.

Pro více informací o dveřích PICDOR klikněte zde

Picdor

Typ TELDOR

Nedostatečný prostor, potřeba velké průchozí šířky? Automatické teleskopické dveře TELDOR jsou tím pravým řešením. TELDOR se nabízí v jednostranném (dvoukřídlové nebo tříkřídlové) nebo dvoustranném (čtyřkřídlovém nebo šestikřídlovém) provedení.

Speciálně vyvinuté pohony a konstrukce dveří zajišťují tichý, plynulý a bezproblémový chod dveří, a to i v podmínkách těžkého provozu.

TELDOR jsou díky použitým moderním technologiím synonymem nejvyšší kvality a preciznosti. Nechte se přesvědčit elegantním a plynulým chodem teleskopických dveří TELDOR.

Pro více informací o dveřích TELDOR klikněte zde

Teldor

Typ COMDOR

COMDOR jsou lineárně posuvné dveře se sklopnými křídly vhodné pro únikové a nouzové východy. Jsou vyráběny pomocí nejmodernějších technologií a jsou tak schopny zajišťovat vysoký stupeň bezpečnosti.

Na první pohled COMDOR od standardních posuvných dveří nerozpoznáte. Za normálních okolností totiž pracují stejně jako standardní posuvné dveře. V případě paniky nebo nebezpečí se při překonání určitého odporu dveřní křídla automaticky sklopí a tím se vytvoří úniková cesta.

COMDOR zajišťují vaše bezpečí, aniž by vy jste o tom věděli.

Pro více informací o dveřích COMDOR klikněte zde

Comdor

Foto realizací

Foto1 Foto2 Foto3
Foto4 Foto5 Foto6

Máte dotazy ohledně automatických dveří ? Pište  na email : azokna @ azokna . cz   nebo volejte naši zelenou linku zdarma 800 888 028.(po-pá 07-16:30hod.)

 

Stavební firma AZ HOLDING | Výpočetní technika AZpocitace.cz | Další odkazy | webdesign by MYLEE Design (c) 2006-2012 | admin